Liberty Deluxe luxury residence project in Mahmutlar – Property in Alanya Turkey | Apartment for sale in Alanya Turkey | Villa for sale in Alanya

Liberty Deluxe luxury residence project in Mahmutlar

Alanya / Mahmutlar

Details

Birinci sınıf “Liberty Deluxe”ün yeni büyük ölçekli projesi. Sizin için benzersiz bir projede konforlu bir kompleks inşa ediyoruz. Bu kompleks, yaşam için ihtiyacınız olan her şeye ve tüm aile ile iyi bir dinlenmeye sahiptir. “Liberty Deluxe” konut kompleksindeki modern daireler, Türkiye’nin en popüler tatil beldelerinden biri olan Alanya’da dağların, denizin veya kompleksin peyzajlı alanının muhteşem manzarasına sahip kendi saygın konutunuzu satın almak için harika bir fırsattır.

Kompleks, hızla gelişen Mahmutlar semtinde yer almaktadır. Gelişmiş altyapı ve ulaşım erişilebilirliği, temiz hava, yeşil alanlar, konforlu plajlar bu alanı rekreasyon ve yaşam için son derece çekici kılmaktadır.

“Liberty Deluxe” kompleksi 4600 m2 üzerine kurulu olup 12 kat artı 2 yer altı katından oluşmaktadır.

Her katta 9 adet olmak üzere 1+1 (65 m2), 2+1 (115 m2), 3+1 (135 m2) ve 6 adet penthouse olmak üzere toplam 107 daire bulunmaktadır.

Denize uzaklığı 1500 m, Alanya merkeze 16 km, en yakın Gazipaşa hava alanına 30 km ve Antalya hava alanına 130 km uzaklıktadır.

Kompleksin gelişmiş altyapısı. Bölge, pitoresk bir manzaraya, süs bitki örtüsüne, avluda rahat bir atmosfere ve orijinal dış aydınlatmaya sahiptir.

Su kaydıraklı yüzme havuzu + çocuk havuzu, bar, tüm olanaklarla birlikte barbekü alanı, çocuk oyun alanı, tenis kortu, basketbol sahası, masa tenisi. Tesis genelinde 1 km uzunluğunda yürüyüş ve koşu için özel yol. – aktif sakinler için.

2 katta kapalı otopark, 7/24 güvenlik ve video güvenlik sistemleri. Kesintisiz elektrik temini için jeneratör.

 

Kompleksin iç altyapısı: yumuşak konforlu kanepeler ve lüks tasarım ile resepsiyon, dinlenme ve toplantı alanları. Restoran, ısıtmalı kapalı havuz, sauna, buhar odası, Türk hamamı, jakuzi, yerden ısıtmalı çocuk oyun odası, bilardo salonu, fitness center. Kompleksin bekçisi sitenin topraklarında ikamet ediyor ve 7/24 her türlü sorunuzda size yardımcı olmaya hazır. Akdeniz, Alanya kalesi ve Toros Dağları’nın muhteşem panoramik manzarasına sahip 12 katlı bir binanın çatısındaki sonsuzluk havuzu, projenin öne çıkan özelliğidir.

 

Müşterilere uygun ödeme planına 2 yıl faizsiz taksit sistemi. DAİRELER 1 + 1 46 000 EURO’dan. “Özgürlük Deluxe”. Çok daha yüksek!

İnşaat başlangıcı 01/04/2019

İnşaatın sonu 01/04/2021